بازی انفجار سایت تک بت بدون فیلتر سایت ماه بت bababet سایت آریان بت سایت بت 120 ازا بت سایت بری بت nasabet مل بت دانلود برنامه مگاپاری سایت وان ایکس بت بدون فیلتر

سایت پیش بینی وین نود

جهت ورود به سایت وین نود کلیک کنید

درگاه پرداخت مستقیم | واریز جوایز در کمتر از ۲۴ ساعت

تا ۳۰۰ % شارژ هدیه

ورود به سایت
ژانویه 31, 2024

روغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایان

روغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایان

روغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایان

روغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایان,روغن خراطین اصل حجم دهنده اندام آقایان,بهترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی,افزایش سایز آلت تناسلی با روغن,خرید روغن حجم دهنده آلت مردان,خواص روغن خراطین برای الات تناسلی

روش مصرف

1 تا 2 کپسول را 2 تا 2.5 ساعت قبل از مقاربت میل نمایید.

ترجیحا همراه با قرص تاخیری کیمیاگر، از شربت گل گاوزبان کیمیاگر نیز که اثر ضد استروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانرس و آرامبخش داشته و باعث تقویت اثر قرص تاخیری می شود استفاده کنید.

ویژگی های قرص تاخیری گیاهی کیمیاگر

مخصوص تاخیر در انزال و رفع زود انزالی
اولین کپسول تاخیری گیاهی مروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانجوز دار در ایران
این دارو کاملا گیاهی می باشد و هیچ گونه عوارضی ندارد

 


محصولات مشابه و مکمل

شربت گل گاوزبان کیمیاگر : مکمل قرص تاخیری گیاهی دیلی کیم

طبق توصیه شرکت داروسازی کیمیاگر توس، برای تاثیروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانرگذاری بیشتر این فرآورده، باید آنرا همراه با شربت گل گاوزبان کیمیاگر استفاده کرد.

بدین صورت که شربت گل گاوزبان در کروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایاننار قرص تاخیری دیلی کیم، با اثر ریلاکسانتی و کاهش حساسیت پایانه های عصبی موجود در قسمت اندام های تناسلی، باعث جلوگیری از ایجاد حساسیت بیش از حد در این ناحروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانیه شده و به این ترتیب باعث تاخیر در انزال و طولانی تر شدن مدت رابطه می شود. روغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایان

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شربت گل گاوزبان کیمیاگر، بر روی لینک زیر کلیک کنید

روغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایان

تداخل غذایی

هنگام مصرف تادافیل نباید، گریپ فروت و یا آب آن را مصرف کرد. ایروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانن میوه می تواند سطح جذب داروی سیالیس در خون را بالا برده و عوارض جانبی دارو را افزایش دهد.

همچنین مصرف نوشیدنی الکلی همراه با این دارو بسیار خطرناک اسروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانت. الکل و تادافیل، خون را رقیق و رگ های خونی را گشاد می کنند و ممکن است فشار خون به شدت افت کند.

افت فشار خون نیز ممکن است هنگامی که فرد ایستاده است، شدیدروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانتر شود که به آن افت فشار خون وضعیتی می گویند و از علایم آن می توان به افزایش ضربان قلب، سرگیجه و سردرد اشاره کرد.

روغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایان

افرادی که باید از این دارو پرهیز کنند

  • افرادی که به بیماری های قلبی مبتلا هستند، فعالروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانت جنسی، خطر مشکلات قلبی شان را بالا می برد. بنابراین مصرف داروهای درمان ناتوانی جنسی در آنها بسیار خطرناک است.

قرص تاخیری کلومیپرامین (Clomipramine)

طی مطالعاتی گزارش شده کلومی پرامین، در درمان زود انزالی مروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانؤثر است ولی به علت عوارض ۵ الی ۱۵ درصدی آن مانند اختلال دید، خشکی دهان و سایر عوارض کولینرژیک مصرف آن محدود گردیده است. داروی ذکروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانر شده با مختل کردن بازجذب سروتونین در مغز باعث افزایش سروتونین شده و باعث به تأخیر انداختن انزال می‌گردد.

قرص تاخیری فلوکستین (Fluoxetine)

داروی فلوکستین یکی از انواع قدرتمند داروهای SSRI بروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانوده که می شود از آن برای درمان زود ارضایی استفاده نمود. احتمالا بهبود حاصل از دارو تا 3 هفته بعد از شروع مصرف خود را نشان ندهد. اگر این قرص تاخیری تا ششروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایان هفته تاثیر خود بر زود ارضایی را نشان نداد و یا تاثیرات جانبی آن مشکل ساز شد، باید با دارویی دیگر جایگزین شود. روغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایان

نحوه مصرف:
یک قرص آفرودیت ۳ بار درروزبعداز غذا میل شود. آفرودیت را مروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانی‌توان برای حصول نتیجه بهتر بطور مستمر مصرف نمود

موارد منع مصرف:
در بیماران قلبی و بیمارانی که مبتلا به کمبود فشارخون هروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانستند مصرف دارو باید با احتیاط انجام شود

عوارض جانبی:
بیمارانی که نسبت به اسانس‌های گیاهی حساسیت نشاروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانن می‌دهند، می‌بایستی این دارو را با احتیاط مصرف نمایند.

 

این مطلب تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی روغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانشود و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.

روغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایان

علت بی اثر شدن قرص ویاگرا

سه عامل مهم در موثر بودن مصرف سیلدنافیل نقش دارند که عبارتند از:

  • تامین خون مناسب در آلت تناسلی
  • برانگیختگی جنسی
  • سیستم عصبی سالم روغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایان

وجود یکی از سه مشکل بالا می تواند باعث بی اثر شدن قرص ویاگرا شود.

عوارض قرص ویاگرا

۱. مصرف نادرست این دارو ممکن است باعث افزایش یا نامنظم شدن ضربان قلب، درد یا گزگز در قفسه‌ی سینه، امکروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانان سکته‌ی قلبی و مغزی به ویژه در افرادی که سابقه‌ی سکته داشته‌اند شود.

۲. از عوارض شایع این قرص اختلال و تغییراتی در بینایی مانند تاری دید یا از دسروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانت دادن کامل بینایی و یا گاهی آبی به نظر رسیدن اجسام است.

۳. پریاپیسم یا نعوظ طولانی مدت: در این حالت آلت جنسی مردان بعد از تحریک و رابطه جنسی در حالت نعوظ باقی مروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانی‌ماند که در صورت مراجعه نکردن به پزشک می‌تواند منجر به از دست دادن آلت تناسلی شود.

۴. مصرف خودسرانه‌ی این دارو ممکن است باعث بروز علائم حساسیت همچون عطسه‌های مکرر، گرروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانفتگی و آبریزش بینی، اختلال در دم و بازدم و ورم کردن قسمت‌های مختلف بدن شود.

۵. بسیاری از افراد بعد از مصرف این دارو دچار احساس گرما در ناحیه‌ی صورت یا به اصطلروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایاناح گرگرفتگی و درد شدید در ناحیه‌ی سر و گیجگاه می‌شوند.

سرترالین

این دارو یک مهارکننده قوی و انتخابی بازجذب نورونی سروتونین (SSRI) می‌باشد و با تقوروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانیت فعالیت سروتونرژیک در CNS ومتعاقباً مهار فعالیت آدرنرژیک در ناحیه locus ceruleus می‌شود.
عوارض:
خواب آلودگی، گیجی، خستگی یا ضعف، مشکلات گوارشی از جمله بی اشتهایی، اسروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانهال، خشکی دهان، اختلال در هضم غذا، تهوع، دردشکمی، نفخ، کاهش وزن، سردرد، افزایش تعریق و … از عوارض این قرص‌ها هستند.
سیتالوپرام
همانند داروی سرترالین، داروی سیتالوپرام نیز یکی از انواع قدرتمند داروهای SSRI بودهروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایان که از آن برای درمان زود انزالی استفاده می‌شود. احتمالاً بهبود حاصل از این قرص‌های تاخیری تا 3 هفته بعد از شروع مصرف خود را نشان نمی‌دروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانهد. اگر این قرص تاخیری تا شش هفته تأثیر خود بر زود انزالی را نشان نداد و یا تاثیرات جانبی آن مشکل ساز شد، باید با دارویی دیگر جایگزین شود.
کلومیپرامین
طی مطالعاتی گزارش شده کلومی پرامین، در درمان زود انزالی مؤثر اسروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانت ولی به علت عوارض ۵ الی ۱۵ درصدی آن مانند اختلال دید، خشکی دهان و سایر عوارض کولینرژیک مصرف آن محدود گردیده است. داروی ذکر شده با مختل کردن بازجذب سروتونین در مغروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانز باعث افزایش سروتونین شده و باعث به تأخیر انداختن انزال می‌گردد.

نحوه مصرف قرص تاخیری کیمیاگر

برای مصرف این فرآورده دارویی می بایست 2 الی 2/5 ساعت پیروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانش از مقاربت 1 تا 2 عدد از آن را میل نمایید. هر بسته کپسول تاخیری کیمیاگر حاوی 10 عدد کپسول می باشد.

 

عوارض کپسول تاخیری کیمیاگر ممسک

این کپسول گیاهی عوارض جانبی خاصی ندروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانارد، اما به دلیل اثرات قابض ممکن است مصرف آن موجب بروز موقت یبوست خفیف و انقباضات شکمی گردد. در صورتی که از داروهای ضد انعقروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایانادی استفاده می کنید، لازم است تا پیش از مصرف قرص تاخیری گیاهی کیمیاگر با پزشک خود مشورت کنید. همچنین توجه داشته باشید مصرف همزمان این قرص تاخیری با موروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایاناد اسیدی مثل سرکه و آبلیمو باعث کاهش و خنثی شدن اثرات آن خواهد شد.

قرص تاخیری کیمیاگر را از کجا تهیه کنیم؟

این قرص تاخیری گیاهی مورد تاییروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایاند سازمان غذا و دارو بوده و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان به شماره 88-023-س می باشد.روغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایان بنابراین شما می توانید کپسول جنسی کیمیروغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایاناگر را از تمامی داروخانه های معتبر خریداری کنید. شما همچنین می توانید این محصول را از طریق داروخانه آنلاین مفید طب به صورت اینترنتی سفارش داده و آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

روغن حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایان
روغن های حجم دهنده برای افزایش آلت تناسلی آقایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

web hit counter